Aztorin, Olejek tamanu, Styl

Bielizna damska

Off 30
Bielizna damska
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Bielizna damska (10)Chociaż w naszej szafie, w części przeznaczonej na bieliznę, królują zapewne bardzo wygodne i bawełniane majtki oraz wygodne staniki, tuż obok nich powinny się znaleźć przynajmniej dwa seksowne komplety. Zdobądźmy te, w których zawsze będziemy wyglądać świetnie.

Najbardziej seksownym kolorem jest oczywiście czerń. Może ona zawierać dodatkowe barwy, np. czerwień, która kojarzy się z gorącą miłością i rozgrzaniem. Seksowna Bielizna damska to jednak nie tylko biustonosze oraz fikuśne, wycięte majtki. Należą do niej także wszelkiego typu akcesoria – m.in. pończochy. Mężczyźni kochają te zakolanówki, szczególnie gdy są one połączone z obcisłym i wyszczuplającym talię gorsetem. Noszenie takich kompletów nie należy może do najprzyjemniejszych czynności, ale warto czasami tak się poświęcić dla swojego ukochanego.

Jeśli wieczorem założymy na siebie seksowną bieliznę, od razu poczujemy ogromną pewność siebie. Śmiało przejdziemy więc do czynów i zniewolimy swojego mężczyznę, przeżywając niesamowitą przygodę.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Depilacja

    Przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu depilacji laserowej. Oczywiście, jak wiadomo depilacja  laserowa jest najskuteczniejszą formą depilacji jaka powstała do tej pory. Jednak nie każdy może skorzystać z tego typu depilacji. Przede wszystkim z depilacji laserowej nie mogą korzystać osoby, które posiadają jakieś rany w miejscach, w których należy wykonać ten zabieg. Należy poczekać aż rany się…

  • Regenerum do rzęs

    Piękne rzęsy to naprawdę skarb. Mało która kobieta może pochwalić się pięknymi, długimi rzęsami z natury. Z reguły panie stosują różnego rodzaju triki. Przede wszystkim starannie dobierają tusz, którego zadaniem jest wydłużenie i podkręcenie rzęs. Do podkręcenia można używać także zalotki, czyli narzędzia, które w sposób mechaniczny podkręca rzęsy i utrzymuje je w takiej pozycji….