Uroda

DIETA NA GĘSTE I PUSZYSTE WŁOSY

Off 101
DIETA NA GĘSTE I PUSZYSTE WŁOSY
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Mezoterapia igłowa Warszawa (4)Czasami staja się matowe, łamliwe a ich końce się rozdwajają, nie mówiąc już o tym, że przy czesaniu zostaje ich na szczotce niepokojąca duża ilość. Czegoś im brakuje i koniecznie trzeba im tego dostarczyć, aby znowu były piękne, lśniące i mocne. To, czego im najbardziej potrzeba to:
1. Magnez, który sprawia, że włosy stają się elastyczne i mocniejsze; jego najlepszym źródłem są brokuły, warzywa strączkowe orzechy, kasze i ziarna zbóż.
2. Krzem zapobiegający łamliwości i rozdwajaniu i powodujący, że rosną szybciej. najwięcej go jest w warzywach, owocach morza i ziarnach zbóż.
3. Żelazo zapobiega nadmiernemu ich wypadaniu ( należy pamiętać, że zdrowe włosy też mają prawo wypadać), a można je znaleźć w czerwonym mięsie, pomidorach, suszonych owocach, szpinaku,
4. Wapń jest natomiast bardzo ważnym składnikiem budulcowym a jego źródłami jest chudy nabiał, sardynki, fasola, brokuły, jarmuż i soja.
Tak ?dokarmione? włosy na pewno znów będą piękne, gęste i lśniące.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Depilacja

    Przeciwwskazania do przeprowadzania zabiegu depilacji laserowej. Oczywiście, jak wiadomo depilacja  laserowa jest najskuteczniejszą formą depilacji jaka powstała do tej pory. Jednak nie każdy może skorzystać z tego typu depilacji. Przede wszystkim z depilacji laserowej nie mogą korzystać osoby, które posiadają jakieś rany w miejscach, w których należy wykonać ten zabieg. Należy poczekać aż rany się…

  • Szybki porost włosów

    Kobiety łysiejące w społeczeństwie XXI wieku stają się coraz to smutniejszym widokiem w naszej bezpośredniej okolicy. Niegdyś problem związany z bezlitosną utratą owłosienia imał się tylko i wyłącznie mężczyzn, natomiast obecnie, według badań przeprowadzonych przez jeden z dzienników włoskich we współpracy z naukowcami z Instytutu Chorób Skóry Głowy z Norwegii, problem ten tyczy również kobiet….