Moda

Długie sukienki na wesele

Off 24
Długie sukienki na wesele
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

Dlugie sukienki na wesele (4)Wesele to wyjątkowa chwila w życiu młodej pary. Planują ją w najdrobniejszych szczegółach na wiele miesięcy wcześniej. Chcą, by wszystko wypadło perfekcyjnie i zapraszają bliskie osoby, rodzinę i przyjaciół, by razem z nimi celebrowała ten wyjątkowy czas.
Goście powinni pamiętać, że wesele to okazja, która wymaga odpowiedniego ubioru. Jest on oznaką szacunku dla młodej pary i służy podkreśleniu wyjątkowości okazji. Jeszcze do niedawna wesela były typowym festiwalem kiczu, na którym niepodzielnie królowały wydumane fryzury, krótkie sukienki i sztuczna opalenizna. Tymczasem kobiety coraz częściej przypominają sobie o odwiecznej zasadzie mody, która głosi, że mniej znaczy więcej. Długie sukienki na wesele są zawsze dobrym wyborem, bowiem są eleganckie i stosowne do okazji. Mała czarna, wzbogacona o odpowiednie dodatki, także pasuje każdej kobiecie.
Panie często zapominają o tym, że tego dnia to nie one, a młoda para powinny skupiać na sobie uwagę zgromadzonych gości. Niestosowne jest także wybieranie ubrań w kolorze białym.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Komentarze:

Zobacz również:

  • Wiązanie krawata

    Jednym z najczęściej spotykanych węzłów na ulicach jest węzeł windsorski. Jest to dosyć ciekawe, ponieważ wcale nie należy on do najprostszych węzłów. Generalnie należy podkreślić, że wiązanie krawata wcale nie jest tak prostą rzeczą, jak się wydaje. Jednak warto zastanowić się, czy rzeczywiście tak powszechny węzeł windsorski jest rzeczywiście tak efektowny jak zwykły prosty węzeł?…

  • Tampony czy Podpaski

    Mężczyźni nie rozumieją, jak trudna jest miesiączka Wielu mężczyzn nie rozumie, czym tak naprawdę dla kobiet jest miesiączka. Wydaje im się, że to tylko jakaś tam fanaberia, kupi sobie taka tampony czy podpaski, zaaplikuje, zatamuje i wszystko gra. Nie pojmują oni, jak trudny jest to czas i z jak nieprzyjemnymi doznaniami się wiąże. Szczególnie, że…