Dodatki krawieckie, Odzież, Olejek tamanu

Lustro do makijażu

Off 19
Lustro do makijażu
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Lustro do makijazu (7)Ostatnio remontowaliśmy z mężem nasze mieszkanie. Nie jest ono zbyt duże, dwa pokoje, razem ok 50 metrów, ale naszej dwójce w zupełności wystarcza. Pewnie i trójce wystarczy, ale to dopiero za jakiś czas, jak pojawi się maleństwo ( dopiero za 2,3 lata).
W rodzinnym domu dzieliłam pokój z 2 siostrami. Było zabawnie, czasem nerwowo, ale zawsze świetnie się rozumiałyśmy. Umeblowanie pokoju było standardowe, szafy, łóżka i biurko. Nic wymyślnego. A mi od zawsze marzyła się toaletka.
Teraz, kiedy nasza sypialnia miała przejść remont, wiedziałam, że chcę to marzenie zrealizować. Powiedziałam o tym mężowi, trochę oponował, ale w końcu zgodził się że łózko może być ciut węższe, tak bym mogła zrealizować swoje marzenie. Choć nie raz  mówił, że nie rozumie po co mi lustro do makijażu w sypialni. Zgodził się. Od zawsze wiedziałam, że trafiła mną człowieka skorego do kompromisów. Ja też zgodziłam się by w pokoju dziennym pozostało playstation.
Tak, miłość to sztuka kompromisów. Dzięki nim życie jest piękne i pozwala nam spełniać marzenia.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Jak wybierać dobre meble

    Firmy produkujące meble są z nami od lat i tworzą wspaniałe wzory i kolory mebli dla każdego klienta by był zadowolony z usług każdej takiej firmy. Meble różnych firm są często wykonane według projektów swoich klientów, dlatego też takie meble na zamówienie są bardzo dobrym rozwiązaniem. Meble takie na zamówienie mogą być proste i piękne,…

  • Ważna rola koszuli

    Najczęściej wybierane jest rozwiązanie połowiczne, które ma zadowolić obie zainteresowane strony. Taką osobę karze się finansowo i odsuwa na kilka miesięcy od prowadzenia programu. Po tym czasie telewidzowie zapominają raczej o wcześniejszej wpadce a jeśli pamiętają to zdążyli już przebaczyć wcześniejsze winy. To wszystko pokazuje jak ważne jest w telewizji, by zadbać o swój wygląd…