Dodatki krawieckie, Odzież, Olejek tamanu

Lustro do makijażu

Off 17
Lustro do makijażu
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Lustro do makijazu (7)Ostatnio remontowaliśmy z mężem nasze mieszkanie. Nie jest ono zbyt duże, dwa pokoje, razem ok 50 metrów, ale naszej dwójce w zupełności wystarcza. Pewnie i trójce wystarczy, ale to dopiero za jakiś czas, jak pojawi się maleństwo ( dopiero za 2,3 lata).
W rodzinnym domu dzieliłam pokój z 2 siostrami. Było zabawnie, czasem nerwowo, ale zawsze świetnie się rozumiałyśmy. Umeblowanie pokoju było standardowe, szafy, łóżka i biurko. Nic wymyślnego. A mi od zawsze marzyła się toaletka.
Teraz, kiedy nasza sypialnia miała przejść remont, wiedziałam, że chcę to marzenie zrealizować. Powiedziałam o tym mężowi, trochę oponował, ale w końcu zgodził się że łózko może być ciut węższe, tak bym mogła zrealizować swoje marzenie. Choć nie raz  mówił, że nie rozumie po co mi lustro do makijażu w sypialni. Zgodził się. Od zawsze wiedziałam, że trafiła mną człowieka skorego do kompromisów. Ja też zgodziłam się by w pokoju dziennym pozostało playstation.
Tak, miłość to sztuka kompromisów. Dzięki nim życie jest piękne i pozwala nam spełniać marzenia.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Przedłużanie włosów Poznań

    Nie wiem do końca czemu Gosia tak stanowczo upiera się przy swojej nowej fryzurze na zbliżające się chrzciny dziecka mojego brata, niemniej nie zamierzam specjalnie jej odwodzić od swojego zamierzenia, gdyż znam jej upór i temperament. Jak się czegoś uprze, to już nie ma zmiłuj. Nie byłoby większego problemu jeśli chodzi o samą fryzurę, lecz…

  • Tabletki na porost włosów

    Wypadanie włosów może okazać się prawdziwą zmorą, zwłaszcza, jeśli włosy lecą garściami. Wówczas nie warto zwlekać, podejmując odpowiednie kroki, które mogą przeciwdziałać temu problemowi. Jedną z metod jest sięgnięcie po tabletki na porost włosów. Wzmocnią one włosy od wewnątrz, stymulując ich porost, a także wyeliminują przyczyny wypadania włosów. Tabletki na porost włosów cechują się wysoką…