Dodatki krawieckie, Odzież, Olejek tamanu

Lustro do makijażu

Off 23
Lustro do makijażu
1 vote, 2.00 avg. rating (57% score)

Lustro do makijazu (7)Ostatnio remontowaliśmy z mężem nasze mieszkanie. Nie jest ono zbyt duże, dwa pokoje, razem ok 50 metrów, ale naszej dwójce w zupełności wystarcza. Pewnie i trójce wystarczy, ale to dopiero za jakiś czas, jak pojawi się maleństwo ( dopiero za 2,3 lata).
W rodzinnym domu dzieliłam pokój z 2 siostrami. Było zabawnie, czasem nerwowo, ale zawsze świetnie się rozumiałyśmy. Umeblowanie pokoju było standardowe, szafy, łóżka i biurko. Nic wymyślnego. A mi od zawsze marzyła się toaletka.
Teraz, kiedy nasza sypialnia miała przejść remont, wiedziałam, że chcę to marzenie zrealizować. Powiedziałam o tym mężowi, trochę oponował, ale w końcu zgodził się że łózko może być ciut węższe, tak bym mogła zrealizować swoje marzenie. Choć nie raz  mówił, że nie rozumie po co mi lustro do makijażu w sypialni. Zgodził się. Od zawsze wiedziałam, że trafiła mną człowieka skorego do kompromisów. Ja też zgodziłam się by w pokoju dziennym pozostało playstation.
Tak, miłość to sztuka kompromisów. Dzięki nim życie jest piękne i pozwala nam spełniać marzenia.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Elegancko na egzamin, czyli jak?

    To pytanie zadają sobie wszystkie maturzystki i studentki. Chłopcy mają jednak lepiej, bo w ich wypadku wybór jest jeden ? garnitur. Na egzamin trzeba ubrać się elegancko, to pewne. Na maturę trochę bardziej niż na taki sesyjny na studiach. Matura to podobno najważniejszy egzamin życia. By nie podpaść egzaminatorom, najlepiej wybrać sprawdzone zestawy: biała bluzka,…

  • Jak ciekawie i modnie można urządzić łazienkę?

    Aranżacja łazienki może być wykonana według własnego uznania i możemy ją zaprojektować sami lub też możemy zatrudnić do tego odpowiednich architektów, którzy wymyślą w naszej łazience coś ładnego i wyjątkowego a także coś nowoczesnego. Nowoczesna łazienka to teraz podstawa i jeżeli ktoś ma pieniądze to może w tej łazience mieć naprawdę wyjątkowo pięknie. W tym…