Aztorin, Olejek rycynowy, Uroda

Medycyna estetyczna

Off 32
Medycyna estetyczna
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Medycyna estetyczna (8)Nie jest tajemnicą, że chyba większości z nas zależy na atrakcyjnym wyglądzie. Odpowiedni makijaż, fryzura, ubrania czy dodatki potrafią zdziałać w tej kwestii bardzo wiele. Niestety, zdarza się również tak, że na pewne rzeczy nie mamy wpływu. Wtedy z pomocą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Jeszcze kilkanaście lat temu wszelkie ingerencje chirurgiczne w wygląd uważane były za przejaw braku rozsądku oraz kojarzone z nadmierną sztucznością i przerysowanym wyglądem. Dziś powoli stereotyp ten jest obalany, a medycyna estetyczna ma coraz więcej zwolenników. Powstaje sporo klinik, specjalizujących się w tego typu zabiegach, wśród których największą popularnością cieszy się ujędrnianie skóry, usuwanie zmarszczek czy powiększanie biustu i ust.

Warto dodać również, że medycyna estetyczna często bywa zbawienna w przypadku osób chorych lub będących ofiarą wypadków, ze względu na możliwość eliminacji blizn czy korekcji uszkodzonych czy zdeformowanych części ciała. Dzięki temu wpływa znacząco na poprawę nastroju i podniesienie poczucia własnej wartości.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Fotograf na wesele

    Planując wesele będziemy musieli stanąć przed wieloma trudnymi wyborami. Jednym z takich wyborów będzie wybór odpowiedniego fotografa na wesele. Fotograf na wesele musi odznaczać się tym, że jego praca musi być wykonana perfekcyjnie. Wesele to niepowtarzalny dzień w życiu każdego człowieka i ważne jest, aby mieć z tego dnia same dobre wspomnienia. A najlepiej, gdyby…

  • Oliwka dla dzieci Johnson

    Oliwka Johnson Skóra małych dzieci wymaga odpowiedniej troski i pielęgnacji dostosowanej do jej wymagań. Przede wszystkim musi być regularnie nawilżana – w tej roli oliwka dla dzieci Johnson sprawdza się świetnie. Po drugie, trzeba też zwrócić uwagę na skład kosmetyków. Chodzi głównie o to, by nie wywoływały podrażnień i alergii na skórze maluchów, która dopiero…