Norel mandelic acid, Styl

Najlepszy tusz do rzęs

Off 53
Najlepszy tusz do rzęs
1 vote, 3.00 avg. rating (67% score)

najlepszy-tusz-do-rzes-3Właściwe dopasowanie tuszu do rzęs to zadanie równie trudne, jak dobranie odpowiedniego podkładu. Do wyboru mamy dziś całą masę kolorów, formuł, ulepszeń, szczoteczek tak, że naprawdę trudno podjąć decyzję, który kosmetyk wybrać. Jakie kryteria wziąć pod uwagę tak, by wybrać najlepszy tusz do rzęs? Wszystko zależy od wyglądu i kondycji naszych rzęs. Jeśli nasze rzęsy są jasne i krótkie, to powinnyśmy postawić na maskarę wydłużającą. Jeśli rzęsy są zbyt rzadkie, należy poszukać tuszu o właściwościach pogrubiających. Z kolei rzęsy opadające możemy uratować tuszem podkręcającym. Panie o rzęsach grubych i długich to prawdziwe szczęściary i właściwie nie muszą nic z nimi robić. Zamiast klasycznego tuszu obciążającego włoski, powinny szukać kosmetyków o właściwościach odżywiających i nabłyszczających. W codziennej kosmetyce wystarczy w sumie zwykła odżywka do rzęs lub olejek rycynowy. Podsumowując, należy zatem pamiętać, że najlepszy tusz do rzęs to taki, który pasuje do wyglądu i stanu naszych rzęs.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Frazy kluczowe: , , , , , , , , , ,

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Zegarki Lorus

    Dziesiątki lat temu zegarek był po prostu narzędziem, za pomocą którego odmierzano czas. Dziś sprawa wygląda jednak zupełnie inaczej. Odpowiednio dobrany zegarek bywa ważnym dodatkiem kreacji oraz elementem podkreślającym naszą urodę. Wszak moda to nie tylko ubrania, buty czy fryzura. Oferta na rynku jest bardzo bogata ? szeroki wybór powoduje czasem wręcz trudność podjęcia decyzji…

  • Zakup koszul i koszulek w Internecie

    Jak powszechnie wiadomo w dzisiejszych czasach niezwykle popularne stały się wszelkie zakupy dokonywane za pomocą sieci Internetowej. Nie jest także tajemnicą, że w ten sposób można obecnie zakupić koszule i koszulki wielu światowych marek. Wystarczy tylko umieć w miarę sprawnie poruszać się po Internecie i zakupienie wymarzonej koszulki nie powinno stanowić większego problemu ani kłopotu….