Efekt kameleona, Skup diamentów, Uroda

Skórzane portfele damskie

Off 43
Skórzane portfele damskie
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Skorzane portfele damskie (3)Wciąż nosisz w swojej torebce portmonetkę pamiętającą czasy szkoły średniej? Twój stary portfel wygląda, jakby przejechał po nim pociąg? Myślisz, że to nie szkodzi, bo i tak nikt tego nie zauważy? Mylisz się.
Diabeł tkwi w szczegółach i warto pamiętać, że to one bardzo często przyciągają uwagę przypadkowych osób. Portfel, który podczas płacenia wyciągniemy w sklepie, może bardzo wiele powiedzieć o nas osobom obok.
Dlatego, jeśli twój stary portfel nie jest w najlepszym stanie, pora wyprawić go na zasłużoną emeryturę i kupić nowy.
Skórzane portfele damskie, zwłaszcza te sobrej jakości, to spory wydatek, jednak miejmy świadomość, że jest to inwestycja na lata. Naturalna skóra nie wyciera się, nie blaknie i nie traci koloru.
Warto kupić jeden portfel dobrej jakości i mieć spokój na dziesięć lat, niż co sezon wymieniać ten kiepskiej jakości na nowy.
Warto pamiętać, że to właśnie dodatki decydują o charakterze nasze stylizacji. Nawet jeśli jest to zwyczajny portfel, powinniśmy zwracać uwagę, by nie straszył wyglądem.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Koszulki z nadrukiem

    Zbliżają się urodziny albo imieniny mężczyzny, który jest bliski Twojemu sercu i nie wiesz co mu kupić? Już coraz mniej czasu, a Ty nadal nie masz żądnego pomysłu? Moim zdaniem najlepszym prezentem dla niego będzie to, że spędzisz z nim czas! Zatem zabierz go na wycieczkę rowerową, do kina albo po prostu na spacer! Spokojnie…

  • Garnitury Ślubne

    Za garnitur ślubny trzeba zapłacić nie małe pieniądze. Garnitury ślubne nie są tanie, ponieważ firmy i producenci żerują na osobach, które chcą wziąć ślub. Doskonale wszyscy wiedzą o tym, że osoba chcąca wziąć ślub wyda bardzo dużo pieniędzy na to, aby jak najlepiej wyglądać. Ludzie potrafią wydać nawet kilka tysięcy złotych na zakup garnituru. Czy…