Efekt kameleona, Skup diamentów, Uroda

Skórzane portfele damskie

Off 40
Skórzane portfele damskie
1 vote, 2.00 avg. rating (56% score)

Skorzane portfele damskie (3)Wciąż nosisz w swojej torebce portmonetkę pamiętającą czasy szkoły średniej? Twój stary portfel wygląda, jakby przejechał po nim pociąg? Myślisz, że to nie szkodzi, bo i tak nikt tego nie zauważy? Mylisz się.
Diabeł tkwi w szczegółach i warto pamiętać, że to one bardzo często przyciągają uwagę przypadkowych osób. Portfel, który podczas płacenia wyciągniemy w sklepie, może bardzo wiele powiedzieć o nas osobom obok.
Dlatego, jeśli twój stary portfel nie jest w najlepszym stanie, pora wyprawić go na zasłużoną emeryturę i kupić nowy.
Skórzane portfele damskie, zwłaszcza te sobrej jakości, to spory wydatek, jednak miejmy świadomość, że jest to inwestycja na lata. Naturalna skóra nie wyciera się, nie blaknie i nie traci koloru.
Warto kupić jeden portfel dobrej jakości i mieć spokój na dziesięć lat, niż co sezon wymieniać ten kiepskiej jakości na nowy.
Warto pamiętać, że to właśnie dodatki decydują o charakterze nasze stylizacji. Nawet jeśli jest to zwyczajny portfel, powinniśmy zwracać uwagę, by nie straszył wyglądem.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Zagęszczanie rzęs

    Zalety zagęszczania rzęs Chyba każda kobieta na świecie marzy o długich, gęstych rzęsach. Niestety nie wszystkie zostały obdarzone przez naturę takimi pięknymi rzęsami. Wybawieniem może okazać się dla nich zagęszczanie rzęs metodami objętościowymi. Co to takiego jest właściwie zagęszczanie rzęs? Ta metoda polega na dodaniu objętości naturalnym rzęsom, które są słabe, cienkie, jasne i niezbyt…

  • Koszulki z nadrukiem

    Zbliżają się urodziny albo imieniny mężczyzny, który jest bliski Twojemu sercu i nie wiesz co mu kupić? Już coraz mniej czasu, a Ty nadal nie masz żądnego pomysłu? Moim zdaniem najlepszym prezentem dla niego będzie to, że spędzisz z nim czas! Zatem zabierz go na wycieczkę rowerową, do kina albo po prostu na spacer! Spokojnie…