Norel mandelic acid, Uroda

Tampony na noc

Off 40
Tampony na noc
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

tampony-na-noc-3Tampony są szkodliwe?

Wiele kobiet chce skorzystać z zalet i dobrodziejstw tamponów, ale wciąż ma pewne obawy. Reklamy nie rozwiewają wątpliwości, bo one z założenia mają pokazywać produkt w samych superlatywach. Tymczasem jeszcze kilka lat temu w szkołach, na lekcjach wychowania do życia w rodzinie puszczano uczniom film, gdzie pani ginekolog przekonywała dziewczynki, że tampony są bardzo szkodliwe, a to z wielu względów. Tymczasem tampony są zupełnie bezpieczne i można ich używać już od pierwszej miesiączki. To skandal, że pani doktor straszy dziewczynki w taki sposób. Oczywiście można zastanawia się czy na przykład tampony na noc to dobre rozwiązanie. Jeżeli dziewczyna ma zamiar spać w tym tamponie przez dwanaście godzin to śmiało można powiedzieć, że to złe rozwiązanie i absolutnie nie powinna tego robić. Jednak nie można w takich naukowych filmach edukacyjnych przekazywać uczniom takich treści, które są po prostu nieprawdziwe. To nieprawda, że kobiety stosujące tampony muszą mieć problem z infekcjami stref intymnych.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Elegancko na egzamin, czyli jak?

    To pytanie zadają sobie wszystkie maturzystki i studentki. Chłopcy mają jednak lepiej, bo w ich wypadku wybór jest jeden ? garnitur. Na egzamin trzeba ubrać się elegancko, to pewne. Na maturę trochę bardziej niż na taki sesyjny na studiach. Matura to podobno najważniejszy egzamin życia. By nie podpaść egzaminatorom, najlepiej wybrać sprawdzone zestawy: biała bluzka,…

  • Szybki porost włosów

    Kobiety łysiejące w społeczeństwie XXI wieku stają się coraz to smutniejszym widokiem w naszej bezpośredniej okolicy. Niegdyś problem związany z bezlitosną utratą owłosienia imał się tylko i wyłącznie mężczyzn, natomiast obecnie, według badań przeprowadzonych przez jeden z dzienników włoskich we współpracy z naukowcami z Instytutu Chorób Skóry Głowy z Norwegii, problem ten tyczy również kobiet….