Norel mandelic acid, Uroda

Tampony na noc

Off 35
Tampony na noc
1 vote, 4.00 avg. rating (76% score)

tampony-na-noc-3Tampony są szkodliwe?

Wiele kobiet chce skorzystać z zalet i dobrodziejstw tamponów, ale wciąż ma pewne obawy. Reklamy nie rozwiewają wątpliwości, bo one z założenia mają pokazywać produkt w samych superlatywach. Tymczasem jeszcze kilka lat temu w szkołach, na lekcjach wychowania do życia w rodzinie puszczano uczniom film, gdzie pani ginekolog przekonywała dziewczynki, że tampony są bardzo szkodliwe, a to z wielu względów. Tymczasem tampony są zupełnie bezpieczne i można ich używać już od pierwszej miesiączki. To skandal, że pani doktor straszy dziewczynki w taki sposób. Oczywiście można zastanawia się czy na przykład tampony na noc to dobre rozwiązanie. Jeżeli dziewczyna ma zamiar spać w tym tamponie przez dwanaście godzin to śmiało można powiedzieć, że to złe rozwiązanie i absolutnie nie powinna tego robić. Jednak nie można w takich naukowych filmach edukacyjnych przekazywać uczniom takich treści, które są po prostu nieprawdziwe. To nieprawda, że kobiety stosujące tampony muszą mieć problem z infekcjami stref intymnych.

Zobacz także inne nasze wpisy tematyczne on-line:

About the author / 

admin

Ankieta:

Czy sztuczne rzęsy i różne dodatki to dobry pomysł na poprawę swojego wyglądu?

View Results

Loading ... Loading ...

Kategorie

Komentarze:

Zobacz również:

  • Najlepsze serum do rzęs

    Lubisz wykonywać wyraziste makijaże i martwisz się o ich wpływ na kondycję skóry i rzęs? W tym pierwszym przypadku wystarczy regularnie sięgać po dobry krem i stosować najlepsze produkty do demakijażu. W drugim demakijaż również ma znaczenie – musi być staranny, usuwać wszelkie pozostałości tuszu i jak najdelikatniej zdejmować sztuczne rzęsy. Ale to nie wszystko….

  • Sukienki na sylwestra

    Choć jest to zaledwie jedna noc, choć zabawa trwa parę godzin, Sylwester jest bardzo ważnym wydarzeniem w roku. Niezależnie od tego, czy spędza się go na tzw. domówkach, dyskotekach czy balach, każda kobieta pragnie wyglądać tej nocy inaczej, bardziej wyjątkowo. Branża modowa stara się sprostać tym pragnieniom, a przy tym narzuca trendy. Jakie więc mamy…